Můj druhý blog: www.evilka-avril.blog.cz

Základní tipy učení ve škole

16. listopadu 2011 v 16:06 | EVILka
Strávit den ve škole jde několika způsoby:
1. Poflakování je první a asi nejhorší způsob. Ráno se probudíš, podíváš se na hodiny a vidíš že už před půl hodínou jsi měla být ve škole. Neděláš z toho vědu, pomalu se oblékneš a i když bys 100x radši byla doma mamka tě vyžene do školy. Příjdeš do školy, učitelka se tě zaptá kde jsi byla a ty se jen drze vymluvíš jednou z výmluv, které používáš každý den. První hodinu máte češtinu. ,,Sekáš" jednu pravopisnou chybu za druhou, už vidíš tu pětku, ale nijak tě to nevzrušuje, prostě klídek... Všechny učitelky dokážeš pořádně naštval, ale to tě taky nezajímá.
2. Docela se snažíš ale... Ale prostě se i ráda bavíš a tak tě učitelé nemají moc rádi, protože je rušíš ve vyučování. Ráno přicházíš hodně na poslední chvíli. První hodinu je angličtina, jen tak, tak stihneš vběhnout do jazykové třídy než přijde učitelka. Oznámí vám že si napíšete velký test. Někdy se na testy učíš, ale nikdy to nemá moc velký výsledek. Tentokrát ses ale neučila! Jejda to bude zase známka! Tentokrát jsi si vylepšila svou techniku opisování a dělání taháků, takže máš jen 2-. kdyby tě učitelka odhalila bylo by to horší..
3. I ty jsi člověk. Do školy chdíš skoro vždy včas. Někdy se spozdíš ale to asi každý. Některé učitelky tě mají rády ale některé ne. Na testy se snažíš učit co nejvíc, ale učíš se špatným způsobem a tak to nevychází podle tvých představ. Tvé známky jsou fakt různé: v žákovské máš 1, 2, 3, 4 a sem tam i 5.
4. Dobře ty! Ty máš fakt štěstí! Učení ti jde samo, i když ho proto někdy podceňuješ. Do škola chdíš včas. Většina učitelek tě má ráda.
5. Ty jsi jedničkář. Když dojdeš do školy pozdě, zdá se ti že se svě zhroutí. Všechny učitelky tě naprosto milují. Špatná známka tě ,,zabije"! Jsi to ty? Máš samé 1. Super, ale uvědom si že ostatní o tobě mohou říkat že jsi špr. Jestli ti to nevadí nebo jestli přiznáváš že jsi šprt máš to dobré.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jj je skvělý! 30.6% (15)
Je celkem dobrý. 22.4% (11)
Je normální. 14.3% (7)
Je tady nuda. 8.2% (4)
Ne, je hrozný! 24.5% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama