Můj druhý blog: www.evilka-avril.blog.cz

Listopad 2011

New dess

29. listopadu 2011 v 14:37 | EVILka
Ahojte lidi, jak vidíte blog má new dess! já vím je dost blbej! Nepovedl se mi! Udělala jsem ho v zimním stylu, protože chci aby už brzy byla zima. Ale hlavní je: Jak se líbí vám?


32. kusovka

23. listopadu 2011 v 20:59 | EVILka |  Kusovky

Citátek 1

23. listopadu 2011 v 20:52 | EVILka |  Free time
Na netíku sem našla boží citátek a nice obrázek a tak jsem to spojila a vyšel tento nádherný obrázek:

31. kusovka

19. listopadu 2011 v 15:27 | EVIlka |  Kusovky

30. kusovka

17. listopadu 2011 v 13:48 | EVILka |  Kusovky

Dogs! ♥

17. listopadu 2011 v 13:30 | EVILka |  I love...
Víte jaké zvíře miluju? PSA! Jsou to opravdu nej přátelé člověka! Moje nej rasa je Kavalír king charles španěl -pes anglických králů. Dostal jméno po nějakém králi Charlesi. Je to milý, bezproblémový pejsek, miluju ho ♥ ! Přihodím pár fotek a hlasujte v anketě jestli se vám líbí. Mě se líbí, vypadá sledce! Chceš vidět další roztomilé fotky a tak? http:\\www.cavalier-liskovyorisek.cz


Základní tipy učení ve škole

16. listopadu 2011 v 16:06 | EVILka
Strávit den ve škole jde několika způsoby:
1. Poflakování je první a asi nejhorší způsob. Ráno se probudíš, podíváš se na hodiny a vidíš že už před půl hodínou jsi měla být ve škole. Neděláš z toho vědu, pomalu se oblékneš a i když bys 100x radši byla doma mamka tě vyžene do školy. Příjdeš do školy, učitelka se tě zaptá kde jsi byla a ty se jen drze vymluvíš jednou z výmluv, které používáš každý den. První hodinu máte češtinu. ,,Sekáš" jednu pravopisnou chybu za druhou, už vidíš tu pětku, ale nijak tě to nevzrušuje, prostě klídek... Všechny učitelky dokážeš pořádně naštval, ale to tě taky nezajímá.
2. Docela se snažíš ale... Ale prostě se i ráda bavíš a tak tě učitelé nemají moc rádi, protože je rušíš ve vyučování. Ráno přicházíš hodně na poslední chvíli. První hodinu je angličtina, jen tak, tak stihneš vběhnout do jazykové třídy než přijde učitelka. Oznámí vám že si napíšete velký test. Někdy se na testy učíš, ale nikdy to nemá moc velký výsledek. Tentokrát ses ale neučila! Jejda to bude zase známka! Tentokrát jsi si vylepšila svou techniku opisování a dělání taháků, takže máš jen 2-. kdyby tě učitelka odhalila bylo by to horší..
3. I ty jsi člověk. Do školy chdíš skoro vždy včas. Někdy se spozdíš ale to asi každý. Některé učitelky tě mají rády ale některé ne. Na testy se snažíš učit co nejvíc, ale učíš se špatným způsobem a tak to nevychází podle tvých představ. Tvé známky jsou fakt různé: v žákovské máš 1, 2, 3, 4 a sem tam i 5.
4. Dobře ty! Ty máš fakt štěstí! Učení ti jde samo, i když ho proto někdy podceňuješ. Do škola chdíš včas. Většina učitelek tě má ráda.
5. Ty jsi jedničkář. Když dojdeš do školy pozdě, zdá se ti že se svě zhroutí. Všechny učitelky tě naprosto milují. Špatná známka tě ,,zabije"! Jsi to ty? Máš samé 1. Super, ale uvědom si že ostatní o tobě mohou říkat že jsi špr. Jestli ti to nevadí nebo jestli přiznáváš že jsi šprt máš to dobré.


29. kusovka

15. listopadu 2011 v 21:07 | EVILka |  Kusovky

Škola základ života aneb jek to vidím já

13. listopadu 2011 v 17:55 | EVILka
ŠKOLA? Co tě napadne když slyšíš tohle slovo? Ať už něco dobrého nebo špatného do školy chodíme všichni (nebo alespoň na základku chodíme všichni). A právě škola je základ úspěšného života. Je to příprava na náši budoucnost. A pokud chceš mít budoucnost alespoň trochu hezkou měla bys začít něco dělat právě teď! Chceš něco všeobecně umět- snaž se na základce, chceš být v něčem lepší- snaž se i na střední, chceš mít skvělou práci a být v určitem oboru mimořádně uspěšná- snaž se i na vysoké. Ale jak se snažit? Jak to udělat abych měla good známky i z předmětu který nikdy nebyl mou světlou stránkou? je to jednodušší než si myslíš a v příštím článku se to jistě dozvíš, ale teď k tématu: už víš že snažit se ve škole je pro tebe jenom dobré. Tak už neseď u počítače a hurá do knížek (jen obrazně :D )! Někdo tvrdí, že pokud chcete dostat dobrou práci nepotřebujete to co se učí například na vysoké a ten titul který na vysoké dostanete. podle mě to není pravda! Je to spíš velká blbost! Ano, svět je nespravedlivý takže to i takto někdy funguje, ale to neznamená že se nemusíte učit! No to už je jedno, teď si zkuste odpovědět na tu první otázku: ŠKOLA? Co tě napadne když slyšíš tohle slovo? (pište do komentu)


Poradna o škole

13. listopadu 2011 v 14:41 | EVILka
Máte ve škole nějaké problémy(jakékoli) ptejte se zkusím vám co nejrychleji odpovědět. Pište své otázky do kumentářů.